Follow us
Egidijus Langys Vadovaujantis partneris Avocad

Egidijus Langys: „Mūsų kolegos neturi naktinės pamainos ir nedirba savaitgaliais“

Advokatų profesinės bendrijos AVOCAD vadovaujančiu partneriu tapo advokatas Egidijus Langys. Jis keičia iki šiol šias pareigas vykdžiusį advokatą Lauryną Staniulį, kuris ir toliau lieka AVOCAD partneriu.

„Pokyčiai yra gerai, organizacija irgi ne išimtis. Per šiuos dvylika metų buvo nueitas ilgas kelias, tačiau dabar jaučiu, kad atėjo laikas naujovėms. Egidijus yra neatsiejama AVOCAD istorijos ir sėkmės dalis. Tai asmenybė itin prisidėjusi prie profesinės bendrijos stiprinimo. Jo, kaip teisininko profesionalumas bei asmeninės savybės labai tinka vadovaujančio partnerio pozicijai. Neabejoju, kad jis ne tik užtikrins puikius profesinės bendrijos rezultatus, bet ir atneš naujų vėjų, kurie padės AVOCAD siekti užsibrėžtų tikslų“, – pažymi pareigas perleidžiantis Laurynas Staniulis.

„Lietuvos advokatų rinkoje esame labai išskirtiniai savo požiūriu į teisininko darbą. Nors nuolat siekiame aukščiausių profesinių rezultatų ir maksimalaus klientų pasitenkinimo, vienas svarbiausių mūsų organizacijos tikslų –  motyvuoti žmonės, stipri vidinė kultūra, savitarpio pagalba ir įkvepianti atmosfera“, – pažymi E. Langys. Pasak naujai išrinkto vadovaujančio partnerio, advokatų darbas yra dažnai siejamas su nepakeliamu krūviu, negailestinga tarpusavio konkurencija ir teisininkų išnaudojimu. „AVOCAD jau daugiau nei dešimtmetį nuosekliai laužo šiuos stereotipus ir vis daugiau ir daugiau jaunųjų kolegų mus išgirsta. Nors, reikia pripažinti, dar iki šiol kai kuriems iš  jų yra sunku patikėti, kad mūsų kontoroje nėra naktinės pamainos ir nereikia dirbti savaitgaliais“ , – teigia advokatas.

Advokatas Egidijus Langys AVOCAD profesinėje bendrijoje dirba nuo 2012 metų . Jis yra Vilniaus komercinio arbitražo teismo arbitras, mediatorius. Naujasis vadovaujantis partneris specializuojasi bendrovių, komercinėje teisėje, juridinių ir fizinių asmenų nemokumo teisės srityse, medicinos, konkurencijos  ir kt. teisės srityse.